Общински съвет

  • 1. ПП БЗНС
    • 101. Невян Иванов Иванов
    • 102. Димо Ненов Коюмджиев
    • 103. Петко Иванов Станев
  • 4. ПП АТАКА
    • 101. Григор Илиев Илиев
    • 102. Пламен Митев Митев
    • 103. Петя Георгиева Ковачева
    • 104. Даниел Ангелов Димитров
    • 105. Валентин Радков Колев
    • 106. Мартин Пламенов Манолов
    • 107. Евгени Христов Генчев
    • 108. Косьо Красимиров Ковачев
    • 109. Мирела Петкова Петкова
    • 110. Стоян Иванов Стоянов
    • 111. Тихомир Илиев Илиев
    • 112. Светлозар Цветанов Цонев
  • 8. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
    • 101. Ивелин Райчев Райчев
    • 102. Мима Христова Христова-Иванова
    • 103. Николай Емилов Каменов
    • 104. Борислав Боянов Божков
    • 105. Красимир Георгиев Пенчев
    • 106. Милка Петрова Харизанова
    • 107. Иван Иванчев Иванов
    • 108. Христо Иванов Минчев
    • 109. Моника Радославова Метева
    • 110. Тотка Цонева Цонева
  • 27. коалиция Ние, Гражданите
    • 101. Пепа Миткова Сомлева
    • 102. Иван Христов Христов
    • 103. Цветомир Цанков Цанков
    • 104. Иван Милков Жалков
    • 105. Виктор Иванов Спасов
    • 106. Мая Красимирова Петрова
    • 107. Радостина Генева Лесева
    • 108. Милен Николов Николов
    • 109. Евгени Йорданов Мичев
    • 110. Юлия Владимировна Жданова
    • 111. Иван Лазаров Гутев
    • 112. Росица Йонкова Николова
    • 113. Бонка Дойнова Тихова
    • 114. Петя Валентинова Гатева
    • 115. Росица Миткова Гатева
    • 116. Любен Иванов Добрев
    • 117. Красимира Петрова Стоянова
    • 118. Валентин Иванов Иванов
    • 119. Ренета Атанасова Трифонова
    • 120. Димитър Здравков Райнов
    • 121. Павлина Тотева Пенчева
    • 122. Николай Панайотов Петков
    • 123. Боян Колев Станев
  • 28. ДВИЖЕНИЕ 21
    • 101. Рачо Петков Шейтанов
    • 102. Димитринка Асенова Пашова
    • 103. Георги Стоянов Атанасов
    • 104. Борис Димитров Цанков
    • 105. Радослав Ванюшев Паришев
    • 106. Станимир Михайлов Садинов
    • 107. Виолета Тотева Христова
    • 108. Александър Николаев Дамянов
    • 109. Георги Колев Колев
    • 110. Бонка Цанева Христова
    • 111. Теменуга Тотева Колева
    • 112. Петко Атанасов Игнатов
    • 113. Стефка Станимирова Петрова
    • 114. Велина Минчева Косева-Илиева
    • 115. Румяна Христова Димова
    • 116. Стела Ганчева Антонова
    • 117. Живко Минков Жеков
    • 118. Светослав Маринов Николаев
    • 119. Борислав Димитров Димитров
  • 42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 101. Александър Пенков Маринов
    • 102. Пенчо Пламенов Недков
    • 103. Благовест Димитров Иванов
    • 104. Митко Петров Илиев
    • 105. Петър Станев Станев
    • 106. Рачо Димитров Бараков
    • 107. Митко Събев Радойчев
    • 108. Ася Йосифова Младенова
  • 43. ПП ГЕРБ
    • 101. Таня Венкова Христова
    • 102. Климент Минков Кунев
    • 103. Добромир Проданов Проданов
    • 104. Митко Спасов Димитров
    • 105. Мариана Недялкова Кръстева
    • 106. Мирослав Велев Стоянов
    • 107. Димитър Василев Михайлов
    • 108. Лена Димитрова Георгиева
    • 109. Владимир Стоянов Влаев
    • 110. Минка Драганова Минчева
    • 111. Грета Дианова Господинова-Станева
    • 112. Кирил Димов Динков
    • 113. Йордан Хараланов Белев
    • 114. Йордан Георгиев Ташков
    • 115. Симеон Цанков Ценкуловски
    • 116. Светла Йорданова Григорова
    • 117. Даница Христова Янакиева
    • 118. Стефан Петров Трифонов
    • 119. Сашко Иванов Станчев
    • 120. Диана Стоянова Гатева
    • 121. Анчо Василев Анчев
    • 122. Катя Ангелова Христова
    • 123. Марияна Христова Атанасова
    • 124. Хилда Венелинова Цвъркалева
    • 125. Николай Михаилов Влаев
    • 126. Снежана Калчева Сидерова
    • 127. Пламен Панов Йончев
    • 128. Десислава Иванова Петрова
    • 129. Галя Емилова Енчева
    • 130. Стефан Ганчев Цанков
    • 131. Радослав Христов Енев
    • 132. Петко Христов Червенски
    • 133. Митко Иванов Даскалов
  • 48. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 101. Даниел Петров Петров
    • 102. Ненчо Петров Стефанов
  • 51. ВОЛЯ
    • 101. Мария Йорданова Митева
    • 102. Цветан Любомиров Цонев
    • 103. Кристина Георгиева Кулева
    • 104. Ралица Любенова Петрова
    • 105. Христо Пенчев Мянков
    • 106. Петър Симеонов Тъпов
    • 107. Марияна Ангелова Бакалова
    • 108. Евгени Валентинов Генов
    • 109. Пенчо Христов Карапетрович
    • 110. Георги Иванов Георгиев
    • 111. Детелина Петрова Иванова
    • 112. Владимир Рачев Рачев
  • 55. Движение за права и свободи – ДПС
    • 101. Христо Савчев Башев
    • 102. Кенан Фариев Селимов
    • 103. Мелекбер Шевки Велева
    • 104. Мергюл Реджеб Халилова
    • 105. Боян Стоянов Савянов
    • 106. Наим Джелятин Юнуз
    • 107. Илхан Раимов Сабриев
    • 108. Юмут Басри Сюлейман
  • 65. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ“
    • 101. Богомил Савов Лазаров
  • 66. „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 101. Ивелин Стоянов Стоянов
    • 102. Иван Стефанов Иванов
    • 103. Григор Венциславов Григоров
    • 104. Юли Божидаров Енчев
    • 105. Виолета Илиева Данаилова
    • 106. Мирослав Христов Андреев
    • 107. Димитър Георгиев Георгиев
    • 108. Христо Петков Христов
    • 109. Стефан Георгиев Пърликов
    • 110. Велимира Звезделинова Гугова
  • 67. Местна коалиция ВМРО-Българско национално движение (ВМРО-БНД,СДС)
    • 101. Тодор Николов Тодоров
    • 102. Недялко Стоев Стоев
    • 103. Диляна Стефанова Стефанова
    • 104. Веселин Димитров Данчев
    • 105. Ивелина Стефанова Балабанова
    • 106. Иван Рачев Чомаков
    • 107. Христо Минчев Минчев
    • 108. Николай Колев Николов
    • 109. Пенчо Станев Ботев
    • 110. Васил Иванов Кметов
    • 111. Христо Радославов Димов
    • 112. Досьо Пенчев Досев
    • 113. Драгомир Колев Койчев
    • 114. Анета Недева Янева
    • 115. Румен Димитров Йосифов
    • 116. Радка Петкова Петрова
    • 117. Тихомир Йорданов Йорданов
    • 118. Росен Станев Станев
    • 119. Ивелина Георгиева Петрова
    • 120. Петър Илиев Петров
    • 121. Николай Стефанов Лазаров
    • 122. Мартин Ивайлов Чинчев
  • 68. Местна коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ/БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, АБВ/
    • 101. Ивелин Николов Николов
    • 102. Здравко Христов Кънчев
    • 103. Николай Георгиев Григоров
    • 104. Пенка Иванова Петрова
    • 105. Лена Вълчева Енева
    • 106. Донка Станчева Колева
    • 107. Анелия Тотева Толева-Петрова
    • 108. Евгени Иванов Димитров
    • 109. Генади Николаос Цитлакидис
    • 110. Иван Христов Калчев
    • 111. Мариана Димитрова Върбанова
    • 112. Маргарита Стоянова Николова
    • 113. Владимир Тодоров Тодоров
    • 114. Миглена Христова Пройнова
    • 115. Емилия Дженкова Дженкова
    • 116. Първан Пламенов Димитров
    • 117. Мирослав Георгиев Семов
    • 118. Велислав Христов Василев
    • 119. Добрин Ганчев Ганчев
    • 120. Десислав Людмилов Тодоров
    • 121. Галя Лазарова Александрова
    • 122. Виктория Ненчева Ноева
    • 123. Георги Спасов Цанев
    • 124. Панко Стефанов Панков
    • 125. Георги Йорданов Петков
    • 126. Росен Кирилов Христов
    • 127. Вера Иванова Пърликова
    • 128. Габриела Иванова Камбурова
    • 129. Коьо Кънчев Коев
    • 130. Иван Колев Иванов
    • 131. Иван Николов Иванов
    • 132. Галина Трифонова Петкова
    • 133. Заличен

Календар

Решения

  • № 127-МИ / 05.11.2019

    относно: Жалба с вх. №203/31.10.2019 г., 14.05 ч. от Димитрина Д. Цонкова – избирател от гр.Габрово

  • № 126-МИ / 05.11.2019

    относно: Жалба с вх. №202/31.10.2019 г., 14.00 ч. от Николай Стефков Стоянов – избирател от гр.Габрово

  • № 125-МИ / 04.11.2019

    относно: Упълномощаване на членове на ОИК – Габрово за процесуално представителство по дела, образувани против решения на комисията

всички решения