Местна коалиция ВМРО-Българско национално движение (ВМРО-БНД,СДС)

Упълномощени представители на партия/коалиция/местна коалиция или инициативен комитет№ и дата на пълномощното
Аксиния Стефанова Гицова15/22.10.2019г.
Ангел Иванов Монев11/22.10.2019г.
Анелия Недкова Абаджиева64/22.10.2019г.
Анелия Пенчева Маринова35/22.10.2019г.
Антоанета Кузманова Григорова17/22.10.2019г.
Валерия Милчева Атанасова59/22.10.2019г.
Венцислав Димитров Колев56/22.10.2019г.
Веселин Христов Веселинов40/22.10.2019г.
Виргиния Христова Големанова-Драгнева42/22.10.2019г.
Галин Милчев Димитров73/22.10.2019г.
Генчо Пенчев Генев26/22.10.2019г.
Георги Борисов Маринов74/22.10.2019г.
Георги Стефанов Георгиев1/22.10.2019г.
Георги Цонев Георгиев48/22.10.2019г.
Даниела Красимирова Костова23/22.10.2019г.
Дарина Димитрова Атанасова-Цвяткова37/22.10.2019г.
Денка Петрова Рачева34/22.10.2019г.
Десислава Ангелова Ценова31/22.10.2019г.
Десислава Валериева Веселинова3/22.10.2019г.
Екатерина Стефанова Тотева22/22.10.2019г.
Елица Добромирова Иванова14/22.10.2019г.
Еманоил Хубанов Малешков39/22.10.2019г.
Жоривеселин Николов Михов63/22.10.2019г.
Златка Колева Колева61/22.10.2019г.
Ивайло Стефанов Аврамов36/22.10.2019г.
Иван Калчев Иванов21/22.10.2019г.
Иван Пенчев Пенчев27/22.10.2019г.
Ивелина Върбанова Иванова19/22.10.2019г.
Илиан Маринов Илиев44/22.10.2019г.
Йордан Русанов Костадинов58/22.10.2019г.
Кирил Кирилов Лалев60/22.10.2019г.
Красимир Асенов Минев52/22.10.2019г.
Мариана Димитрова Христова51/22.10.2019г.
Мариета Христофорова Минчева46/22.10.2019г.
Маринела Георгиева Петкова41/22.10.2019г.
Мариян Петков Генков67/22.10.2019г.
Милена Симеонова Христова5/22.10.2019г.
Минко Цочев Минков16/22.10.2019г.
Мирослава Андриянова Борисова-Тотева7/22.10.2019г.
Надежда Дончева Дончева50/22.10.2019г.
Надежда Пенчева Найденова45/22.10.2019г.
Нели Стефанова Тодорова6/22.10.2019г.
Никола Иванов Николов70/22.10.2019г.
Николай Георгиев Иванов10/22.10.2019г.
Петко Атанасов Михов54/22.10.2019г.
Петър Колев Христов65/22.10.2019г.
Петьо Атанасов Тодоров69/22.10.2019г.
Петя Димитрова Желязкова43/22.10.2019г.
Пламен Цветков Предов57/22.10.2019г.
Радослава Атанасова Атанасова55/22.10.2019г.
Радостина Косева Косева-Михова62/22.10.2019г.
Росен Димитров Гайдаров75/22.10.2019г.
Росица Гатева Минчева53/22.10.2019г.
Росица Недева Колева13/22.10.2019г.
Румен Колев Генев12/22.10.2019г.
Румен Петков Станчев20/22.10.2019г.
Сашка Георгиева Лозанова9/22.10.2019г.
Светла Атанасова Тодорова49/22.10.2019г.
Светла Милкова Стоянова32/22.10.2019г.
Севда Кирилова Косева66/22.10.2019г.
Силвия Георгиева Ангелова28/22.10.2019г.
Симеон Райчев Георгиев25/22.10.2019г.
Снежана Христова Иванова29/22.10.2019г.
Соня Ангелова Петрова30/22.10.2019г.
Стефан Георгиев Георгиев8/22.10.2019г.
Стефка Петкова Петрова4/22.10.2019г.
Татяна Данаилова Мущрева18/22.10.2019г.
Тихомир Бенев Колев76/22.10.2019г.
Тихомир Георгиев Тотев33/22.10.2019г.
Тодор Колев Василев71/22.10.2019г.
Тодорка Димитрова Георгиева2/22.10.2019г.
Тотьо Маринов Тотев38/22.10.2019г.
Христо Лазаров Христов72/22.10.2019г.
Цанка Иванова Христова47/22.10.2019г.
Цветелина Бориславова Йорданова24/22.10.2019г.
Цветелина Иванова Илиева68/22.10.2019г.

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    27282930 

Решения

  • № 127-МИ / 05.11.2019

    относно: Жалба с вх. №203/31.10.2019 г., 14.05 ч. от Димитрина Д. Цонкова – избирател от гр.Габрово

  • № 126-МИ / 05.11.2019

    относно: Жалба с вх. №202/31.10.2019 г., 14.00 ч. от Николай Стефков Стоянов – избирател от гр.Габрово

  • № 125-МИ / 04.11.2019

    относно: Упълномощаване на членове на ОИК – Габрово за процесуално представителство по дела, образувани против решения на комисията

всички решения